מה ההבדל בין מצלמות אבטחה חיצוניות לפנימיות

מה ההבדל בין מצלמות אבטחה חיצוניות לפנימיות

בשנים האחרונות אנחנו רואים לא מעט אנשים שבוחרים לקנות לבתים הפרטיים שלהם וגם לעסקים מצלמות אבטחה מסוגים שונים. בעידן הטכנולוגי שבו אנחנו חיים זה אך טבעי שגם בתחום הזה, כמו בכל תחום אחר, אנחנו נראה עוד ועוד פיתוחים ואפשרויות. השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם במידה והחלטתם לקנות מצלמות אבטחה היא האם אתם רוצים להתקין אותן בחלק החיצוני של המבנה או באזור הפנימי וכמובן שניתן לבחור את שתי האפשרויות גם יחד. ההבדלים העיקריים בין שתי האופציות האלה קשורים בדרך כלל לפרטים כמו:

  • הרזולוציה של המצלמות
  • טווח הצילום של כל אחת מהן
  • היכולת לצלם גם בתנאי תאורה משתנים

זה נשמע לכם כמו סינית ואין לכם מושג איך לבחור את המצלמה המושלמת עבורכם? אם כך, כדאי שתפנו אל המומחים בתחום. לא חסרות היום חברות מקצועיות של אבטחה שמהן תוכלו לקבל שירות אדיב ומקצועי, אז למה שלא תיעזרו בהן כדי לבחור את המצלמות המתאימים לכם?

כיצד ניתן לעקוב אחרי הצילום?

לא אחת קורה שאנחנו אומנם מתקינים מצלמות אבטחה בבית או בעסק אך לא ברור לנו איך נוכל לראות את הצילום וגם בנושא הזה נכנסו לאחרונה שינויים רבים. בעוד שבעבר היה צורך להגיע באופן פיזי למצלמות האבטחה כדי להוציא מהן את הקלטת ולצפות בה, הרי שהיום זה כבר מזמן לא עובד כך. היום את רוב המצלמות אפשר לחבר לאינטרנט וגם לאפליקציה בטלפון הנייד כך שהשליטה שלכם על מה שקורה בהן הרבה יותר גדולה. בצורה כזאת אפילו אם אתם נמצאים מרוחקים מאוד תמיד תוכלו לצפות בצילומים ולדעת מה קורה בשטח שלכם.

כמה צריך להשקיע?

בהחלט ניתן לומר שיש בדרך כלל קו ישיר בין המחיר שתשלמו ובין איכות המצלמה, כך שאם אתם רוצים את הטוב ביותר יהיה עליכם להשקיע לא מעט. מצד שני, כדאי לדעת שגם בתחום המצלמות, כמו בהרבה תחומים אחרים, ניתן לראות מבצעים והנחות מסוימות. כמו כן, יש אפשרות היום לקנות את מצלמות האבטחה לבית ולעסק גם אונליין וזו עוד דרך להוזיל את העלויות. בסופו של דבר, אפילו אם המוצרים האלה לא מאוד זולים בהחלט שווה להשקיע בהם ולבחור את הטובים ביותר שיש.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט