מדפסת לייזר משולבת – כיצד רוכשים מדפסת בצורה חכמה

מדפסת לייזר משולבת – כיצד רוכשים מדפסת בצורה חכמה

מדפסת לייזרכל מי שמעוניין לרכוש מדפסת לייזר משולבת, לא יתקשה למצוא מקום למצוא אחת כזו. השאלות הן, האם מדובר במקום אמין ובטוח, והאם המדפסת שמציעים לו אכן עונה לצרכים שלו.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר משרדים, חנויות וכן בתים פרטיים אשר יש בהם מדפסת לייזר משולבת. מדפסת זו מחליפה את המדפסות הישנות בהם היה נהוג להשתמש במשך שנים, מדפסות עם סרט דיו.

מדפסת לייזר משולבת צבעונית או רגילה, מחליפות את המדפסות שכל מה שהן ידעו לעשות, זה להדפיס ולא יותר מכך. האופציה של מדפסת משולבת אשר מאפשרת לנו לבצע מספר פעולות במכשיר אחד ובכך לחסוך לנו עלויות ומקום.

כיצד רוכשים מדפסת לייזר משולבת במקום הנכון

הסיבה שאנחנו יכולים למצוא בלא מעט משרדים ובתים, מדפסות לייזר משולבת היא שקיים היצע רחב מאוד של מדפסות אלו בשוק. אנחנו יכולים למצוא מדפסת לייזר משולבת מומלצת במגוון רשתות וחנויות, הן של ציוד משרדי והן של מחשבים ומדפסות.

עולה השאלה כיצד אנחנו יכולים לדעת שאכן בחרנו במקום הנכון. לשם כך הכנו עבורכם מספר טיפים לרכישת מדפסת לייזר משולבת.

מדפסת לייזר משולבת – קודם כל בודקים מה היא כוללת

מדפסת לייזר משולבת יכולה לכלול מגוון רחב של שילובים, השילוב הקלאסי הוא של מדפסת עם מכונת צילום, סורק ופקס. בדרך כלל נהוג להשתמש במדפסת כזו במשרדים, בסדרי גודל שונים. אפשר למצוא מדפסת לייזר משולבת אלחוטית, כלומר כזו שמתחברת למחשב בלי חוטים וכן רגילה, כלומר כזו שמתחברת עם חוטים.

מדפסת לייזר משולבת ביתית היא קטנה יותר במימדים ותכלול מדפסת למסמכי A4, סורק ומכונת צילום.

מדפסת לייזר משולבת – מה לגבי דיו וטונרים

כשרוכשים מדפסת חשוב לדעת את המפרט הטכני שלה, באיזה סוג טונר צריך להשתמש, כמה הדפסות הטונר יכול לבצע עד שצריך להחליף אותו, כמה עולה דיו וטונר, האם ניתן להשתמש בטונר ממוחזר. כל פרט כזה יכול לעזור לנו להחליט בשאלה אם לרכוש מדפסת כזו או אחרת, שכן מדובר באלמנטים שמשפיעים על עבודה סדירה של המדפסת וכן על העלויות הנלוות שלה.

איזו אחריות אנחנו מקבלים על מדפסת לייזר משולבת

לכל חנות, לכל רשת, יש תנאים מיוחדים משלה לגבי האחריות שהיא מעניקה על המדפסת ועצם השירות הטכני שהיא מעניקה עבורה. לפני שאנחנו מחליטים לרכוש מדפסת מסוימת, חשוב שנבחן לכמה זמן האחריות, מה היא כוללת, האם שירות התיקונים מגיע עד המשרד או הבית, האם זה כולל החלפת חלקים והאם היא ברמה של בית דפוס. במקרים של משרד, מדובר על שאלות חשובות, שכן מדפסת מושבתת יכולה לפגוע קשות בעבודת המשרד.

מותגים גדולים של מדפסות לייזר

אנחנו יכולים למצוא בשוק מגוון רחב של מותגים וחברות שמייצרות ומשווקות מדפסות לייזר משולבות, למשל חברת סמסונג שמציעה מדפסות ברמה הגבוהה ביותר. תמיד נעדיף לבחור חברה שאנחנו מכירים, מותג מוכר שאנחנו יכולים לסמוך עליו על פני חברה שהיא אולי יותר זולה, אך ייתכן והיא הרבה פחות טובה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט