דיו למדפסות Brother

דיו למדפסות Brother

בכל קנייה של דיו מקורי או חלופי עלינו תחילה לוודא התאמה מלאה למדפסת. אם אתם רוכשים דיו לראשונה, שימו לב שישנם דגמים רבים ואתם נדרשים לבחור בדגם ספציפי שמתאים למדפסת שלכם. את הקנייה הראשונה כדאי ללוות בהתייעצות עם איש מקצוע. בהזמנות אונליין של דיו ניתן לפנות אל צוות השירות של האתר טלפונית או אונליין. הצוות יפנה אתכם אל הדיו שמתאים למדפסת שלכם ויסביר את ההבדלים בין הדיו המקורי לבין הדיו החלופי. 

איכות ההדפסה מושפעת גם כן מסוג הדיו. שימוש בדיו מקורי של חברת Brother מבטיח את ההדפסה המדויקת ביותר. על מנת לאפשר למדפסת לבצע את עבודתה בצורה הטובה ביותר, עלינו להקפיד להשתמש רק בדיו מקורי. המחירים הזולים של הדיו החלופי הם אלו שגורמים ללקוחות רבים לבחור בדיו לא מקורי. אם הדפסה איכותית ומדויקת אינה בראש סדר העדיפויות שלכם – תוכלו להתפשר על דיו חלופי.  

כמות ההדפסות וכמות הדיו

רגע לפני שאתם ממהרים להזמין דיו למדפסת Brother בזול חשוב לוודא שהמחסנית מכילה כמות דיו זהה לזו של מכלי הדיו המקוריים. דיו למדפסות מודדים במיליליטרים כאשר כמות החומר מצוינת על גבי המוצר. בבואנו לרכוש דיו חלופי זול חשוב לוודא שהמחיר הזול אינו מעיד על מחסנית עם כמות קטנה של דיו. 

תאריך תפוגה

מעטים יודעים שיש לדיו למדפסות תאריך תפוגה. חפשו את התאריך שמוטבע על המכל ותוודאו שאתם מקבלים מוצר איכותי עם תוקף של שנה אחת קדימה לפחות. 

תקופת האחריות יצרנים ומשווקים נותנים אחריות מלאה בראש שקט למוצרים איכותיים. כאשר היצרן קובע תקופת אחריות בת שנה ויותר למוצר שלו – הדבר מעיד על מוצר איכותי שאינו נוטה לתקלות. הקפידו לרכוש דיו למדפסות Brother באתר קומג'ט דיו למדפסת מול משווקים מורשים ותדעו שאתם מקבלים מוצר מקורי ושיש לכם כתובת לפנות אליה בכל בעיה טכנית.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט