אבטחת מידע לעסקים

אבטחת מידע לעסקים

השימוש באינטרנט הכרחי במרבית העסקים בישראל ובעולם. תעבורת הנתונים והתקשורת עלולה להיות מסוכנת בשל חדירת גורמים עוינים לקווי התקשורת אשר מעוניינים להשיג מידע רגיש שינוצל לצרכיהם או לצרכי לקוחותיהם. ההגנה על כל מערכות התקשורת האינטרנטיות חייבת להתבצע ביסודיות ובכל נקודת פריצה אפשרית. לקוחות רבים נזקקים לשירותי חברות העוסקות באבטחת מידע לעסקים וחייבים לעשות זאת על בסיס קבוע ושגרתי. ניתן לקבל שירות חיצוני בעלויות נמוכות, יחסית, תוך כדי ניצול מערכות החברה נותנת השירות.

שירותי אבטחת מידע לעסקים הינם מגוונים וכוללים בין היתר: אבטחת גלישה רשתית, אבטחת דואר אלקטרוני, אבטחת המשתמשים בעסק ואבטחת נוזקות המגיעות ממשתמשים רחוקים, אבטחה כנגד הצפת תעבורה, ניהול התחום לכל סניפי העסק, מתן גישת  משתמשים מרוחקים בצורה מאובטחת לשרתי הארגון ועוד. כך, תיבנה חומת הגנה אפקטיבית לעסק סביב השעון תוך כדי עדכון מתמשך ומתמיד כנגד איומים מתפתחים. כל זאת, ללא הפרעה לעובדי העסק המשתמשים במערכות האינטרנט השונות הקיימות.

חברת אבטחת מידע לעסקים פועלת לאורך כל שעות היממה ומסוגלת לסרוק באופן קבוע את כל האלמנטים החיוניים ואת הנקודות התורפה דרכם ניתן להיכנס למערכת. כאשר מאובחן ניסיון פריצה או, חלילה, אירוע פריצה יינקטו פעולות מניעה מיידיות אשר יגנו על כל המידע המצוי וימנע זליגתו החוצה. מידע חיוני זה יכול לשמש מתחרים, יכול לחשוף לקוחות, ספקים, נתונים אישיים של עובדים וגורמים אחרים הקשורים לעסק ועוד. מניעת זליגת מידע לא רק שמגנה על העסק היא גם מונעת תביעות של אנשים ולקוחות אשר עלולים להיפגע מכך.

ניהול כל האבטחה נעשה על ידי מומחי החברה נותנת השירות אבל תוך כדי שיתוף פעולה עם מנהלים מקרב הארגון. הארגון עצמו אינו חייב לרכוש תוכנות אבטחה יקרות ערך, וכן, ציוד מיוחד הנדרש לכך. מאידך, הוא זוכה להגנה מרבית בכל הרמות תוך כדי קבלת מידע מיידי על כל בעיה שנוצרת או עלולה להיווצר בתחום של אבטחת המידע. ככל שהעסק והארגון גדל יותר, כן החיסכון המושג גבוה יותר. בנוסף, רמת הגמישות המושגת גבוהה מאוד ותמיד ניתן להוסיף או להפחית במהירות ויעילות אתרים הזקוקים להגנה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט