איך נבחר מעבדה לתיקון המחשב שלנו

מחשבים, ולא ממש חשוב אילו, צריכים מידי פעם ריענון תוכנות וחידוש יישומים. מעבר לכך הם דורשים טיפולים שונים אשר לא פוסחים על שום מחשב. את חלקם ניתן לעשות בבית אך יש תיקונים שמכיוון שהם מסובכים ואינם קלים לתפעול עצמי, נדרש להגיע אך מעבדה לתיקון מחשבים

לאיזו מעבדה כדאי ללכת כשהמחשב מתקלקל?

לפני שאנו ניגשים למעבדה לתיקון מחשבים, כדי לדעת איזו מהם מטפלת בסוג המחשב שלנו. לכן כדאי ללכת למעבדה שמתמחה בסוג המחשב הספציפי שלנו. זה בערך כמו המכונית שלנו. אם יש לנו וולוו, כנראה שנלך במצב של תיקון והחלפת אביזרים, למוסך שמטפל ברכבים מסוג זה מהסיבות המובנות.

כך במחשבים, כמובן לא באופן גורף שכן יש מעבדות שמתמחות בכל סוגי המחשבים אך לא בהכרח שכך כדאי לעשות. איי דיגיטל למשל, מתמחה בטיפול ובתיקון מחשבי ואביזרי אפל (בדקו כאן טכנאי מק), לא נרצה שטכנאי שלא מכיר את המחשב שלנו יטפל בו.

מהם היתרונות והחסרונות של מעבדות אפל?

מספר יתרונות בולטים קיימים במעבדת אפל מורשית. היתרון הבולט הוא שבמסגרת האחריות תיקונים שהם לא שבר או נזקי מים. אלו נעשים ללא תשלום. לדוגמא, אם לוח אם לא ימצא תקין, הוא יוחלף במסגרת האחריות בלוח אם חדש. אילו הם היתרונות הבולטים במעבדת אפל.

חשוב לדעת שהיתרונות במעבדה מורשית, בדומה לזו כאשר המחשב נמצא באחריות הספק, כל התיקונים יעשו ללא תשלום.

החסרונות הבולטים של מעבדת אפל מורשית, הם קודם כל זמן ההמתנה הארוך שיכול להימשך לא מעט ימים. אם אין את החלק הרלוונטי במלאי, יהיה עלינו לחכות ימים שלמים שיכולים להגיע לשבועות. לא המצב הכי אידיאלי. זהו חיסרון לא מבוטל של מעבדה מורשית של אפל.

מחשב אפל או מחשב רגיל, מה עדיף?

לכל אחד יש את הרצונות שלו, אותם ירצה לקבל ממחשבו האישי. אם נרצה מחשב לצורך הקלדת מסמכים או לצורך ביתי בלבד, יתאימו לנו מחשבי פי סי הרגילים והמוכרים. אם נרצה לעבוד בתוכנות כבידות כפוטושופ למשל, הרי שמקבוק של אפל תהיה הבחירה הנכונה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט