כמה עולה קידום אתרים?

כמה עולה קידום אתרים?

אם החלטתם שהגיע הזמן לקדם את האתר האינטרנט שלכם, הרי שאתם בדרך הנכונה משום שפעולה זאת חושפת את בית העסק, החברה, המשרד שלכם, ואפילו אתכם כאנשי מקצוע, וזאת מול קהל יעד פוטנציאלי.

קידום מסוג זה נועד כדי לחשוף את אתר האינטרנט מול כמה שיותר לקוחות, תוך שבזמן שמהמקצוענים מבצעים את הפעולה, האתר משודרג, הופך ליעיל יותר, לאיכותי וכזה שגוגל מקדמת בקלות.

מה זה קידום אתרים?

מי שטרם התוודע למושג, חשוב שיבין כי קידום אתרים אורגני הנעשה על ידי מומחים נועד בראשית כדי להעלות את אתר בית העסק אל הדפים הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל. הקידום נעשה באמצעות יצירת תכנים נכונים עם מילות מפתח מתאימות.

עוד מבצעים המומחים, קניית קישורים ושתילת קישורים בפורומים ובאתרים אחרים שמקפיצים את בית העסק מדרגה, תוך ששתילת הקישורים מהווה המלצה ללקוחות על איש המקצוע ועל בית העסק.

מקדמי אתרים טובים יבצעו אפיון אתר, ישפרו את הנראות שלו, יוסיפו סרטונים ומאמרים, כמו גם ישפרו את התוכן ואת חוויית המשתמש על ידי אפיון אתר ובחינת הדרכים בהן הגולש יישאר זמן רב יותר במקום, עד שיבצע רכישה או יצירת קשר.

כמה זה עולה לנו?

בכל הנוגע לעלויות, חשוב לדעת כי בשוק השיווק ברשת אין מחיר קבוע ואין פיקוח על המחירים, כך שייתכן שמקדם אחד יגבה 350 שקלים בחודש, וישנו מקדם אתרים פרילאנסר או שכיר מטעם חברנ שיגבה 5,000 שקלים לחודש על עבדותו. לכן חשוב למצוא מומחים שגובים מחיר ממוצע שאינו מוגזם.

נוסף לכך, כאשר אתם בוחרים חברה לקידום אתרים, שימו לב כי אתם עובדים מולה עם חוזה מסודר שנוקב במחיר החודשי, אך גם מפרט אודות הפעולות שהמקדם יבצע באתר שלכם ועבור קידום העסק.

שימו לב כי בחוזה ישנה התחייבות של המקדם לתוצאות ובכך תוכלו להיות על הצד הבטוח ולדעת כי אתם משלמים למומחים שיודעים כיצד להרים את בית העסק שלכם ולשווק אותו לקהל היעד באופן מדויק ואפקטיבי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט