איך מתכננים ימי כיף לקבוצות?

איך מתכננים ימי כיף לקבוצות?

ימי כיף לקבוצות

ימי גיבוש הם ימי כיף הרלוונטיים לא פעם עבור קבוצות שונות. לא משנה אם מדובר בקבוצות עובדים, קבוצות חברים, קבוצה המורכבת מבני משפחה או כל קבוצה אחרת שהיא, במידה ויש צורך או רצון לגבש את הקבוצה על ידי חוויה משתופת ומהנה כיום ישנן לא מעט אלטרנטיבות עבור ימי כיף לקבוצות שונות. כאשר מתכננים ימי כיף לקבוצות יש צורך לבחון את כל הפרמטרים הרלוונטיים לייחודיותה של הקבוצה ולאחר מכן להחליט איזה יום כיף יהווה את הדבר הטוב ביותר עבור כל אחד ואחת מהקבוצה.

סוגי ימי כיף לקבוצות

כאשר מדובר על ימי כיף לקבוצות כדאי לדעת שכיום קבוצות יכולות ליהנות באסקייפ רום, הלא הוא חדר הבריחה. חדר בריחה הוא חדר אשר מכיל בתוכו עלילה כלשהי. חברי הקבוצה ננעלים בתוך החדר ובכדי לצאת מהחדר עליהם לפתור חידות ולמלא משימות אשר קשורות לעלילה שהחדר מכיל בתוכו. כיום רבים בוחרים בחדר בריחה כיום כיף למגוון סוגי קבוצות מכיוון שמדובר בחוויה מאתגרת, מהנה ומגבשת עבור כל סוגי האוכלוסייה. מלבד חדר הבריחה ניתן לארגן טיול חוויתי המכיל בתוכו מסלול אתגרי באחד מחלקי הארץ, כמו כן ניתן ליהנות כקבוצה מסיורים מודרכים במגוון אתרים ארכיאולוגיים או מיום במתחם הכולל ספורט אתגרי כגון: סנפלינג, ניווטים, טיולי שטח ועוד. מכיוון שישנו מגוון משמעותי עבור אופציות לימי כיף לקבוצות, יש לבחון היטב את אופי הקבוצה ורק לאחר מכן לתכנון את יום הכיף עבורה.

כיצד לתכנן יום כיף עבור קבוצה?

כאשר מתכננים יום כיף לקבוצה יש לבחון ראשית כל את מטרת היום. במידה ומעבר לחוויה אשר מטרתה להסב הנאה וכיף עבור הקבוצה יש ערך ביום גם לגיבוש הקבוצה, יש לבחור פעילויות אשר ניתן לחוות אותן בעיקר כקבוצה מגובשת. מלבד זאת, יש להביא בחשבון את גילאי משתתפי הקבוצההאם מדובר במשתתפים צעירים או מבוגרים יותר? בנוסף לכך יש להביא בחשבון את אופי הקבוצה וסוג הקבוצההאם הקבוצה היא חלק מעובדי חברה או שמא מדובר בקבוצת חברים? כמובן שלכל סוג וסגנון של קבוצה יש להתאים סוג פעילות אחרת בכדי שהקבוצה אכן תהנה מיום הכיף ותנצל אותו באופן המקסימלי.

אין ספק שיום כיף עבור קבוצות צריך להיות מתוכנן בקפידה בכדי שהוא יממש את מטרותיו באופן האידאלי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט