למה לא כדאי לחסוך בעלויות שמדברים על אחסון אתרים ומחשוב ענן

למה לא כדאי לחסוך בעלויות שמדברים על אחסון אתרים ומחשוב ענן

האחסון שבו נמצא האתר שלנו הוא אחד הדברים החשובים בקידום אתרים. אז רכשתם שם דומיין קליט, מושך וברור, שם שאין לאף חברה אחרת. זה מצוין. כעת, עליכם לחבר את הדומיין הזה לאחסון. האחסון הוא בעצם מקום וירטואלי שמקצה עבורכם חברת ענן, שבו מצוי כל המידע על האתר שלכם – החל מהתכנים הפשוטים ביותר וכלה בסרטונים ערוכים על כנסים והרצאות.

מדוע חשוב להשקיע באחסון?

אחסון אתרים וכל התחום של מחשוב ענן אינו דבר זול, אך הוא משתלם לטווח הארוך בסופו של דבר. אחרי הכול, אתם מעוניינים בכך שגולשים ימשיכו להגיע לאתר שלכם ולרכוש דרכו מוצרים. משום כך, אלה כמה סיבות טובות להשקיע כלכלית באחסון אתרים ומחשוב ענן:

  • חסכון בעלויות – אף על פי שאתם מוציאים כסף על מקום אחסון בענן, למעשה אתם חוסכים יותר. חברת האחסון פוטרת אתכם מלדאוג לתחזוקה תמידית של החומרה וההוצאות הכרוכות בעבור החשמל והשמירה עליה.
  • הגדלת נפח – באמצעות חברה חיצונית ניתן לקבוע את גודל הנפח של האחסון. כך, במהלך פיתוח האתר תרצו להתחיל עם נפח קטן יחסית. בהמשך, ככל שתתקדמו מבחינת העסק שלכם, תוכלו להגדיל את המשאבים.
  • אבטחת מידע – כשהאקרים פורצים לאתר ומשביתים אותו זה לא נעים. מתסכל לקום יום אחד בבוקר ולגלות שהאתר שלכם פרוץ והלקוחות לא יכולים לגשת אליו. משום כך, חשוב להשקיע בחברה טובה לאחסון אתרים שיש לה קשר עם מומחי אבטחת מידע או שמספקת שירותי אבטחת מידע בעצמה. אחסון מאובטח חשוב גם עבור הלקוחות שלכם שמבצעים רכישות באתר.
  • גיבוי האתר – לפעמים, מסיבות שונות, נוצר הצורך לגבות את האתר שלכם. זה יכול להיות בגלל פריצה באתר שחוויתם לאחרונה או בגלל עדכון שעשיתם והוא לא בדיוק עבד, ורק שיבש את כל הפעילות של האתר. חברת מחשוב ענן מגבה מדי יום את המידע באתר שלכם ויכולה לבצע חזור מגיבוי בעת הצורך.
  • ייעוץ תמידי – לא כל ארגון מומחה באחסון אתרים. חברה המתמחה במיוחד בתחום זה תוכל לספק לארגון את הייעוץ במקרה שבו הארגון זקוק לו ותנחה אותו במקרים קיצוניים כדוגמת נפילה של אתר או פריצה. כמו כן, חברות מחשוב ענן רבות מספקות שירותי תמיכה תכנית במשך 24 שעות ביממה, כך שאם קיימת בעיה חמורה באחד מאתרי הארגון, ניתן להשתמש בשירותים אלה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט