ניהול ועד בית בענן – מהפכה של ממש!

ניהול ועד בית בענן – מהפכה של ממש!

תוכנה לניהול ועד בית

מחשבים מקיפים אותנו מכל עבר ואין כמעט אדם אשר אינו מבלה במשך כמה שעות נאות בגלישה באינטרנט בצורה שמתפרסת על פני יום שלם שבו נכנסים לבדוק מה קורה ברשתות החברתיות הפופולאריות, בודקים מה קורה בחשבון הבנק וגם מחפשים מידע חשוב לגבי הדרך הכי נוחה להגיע אל היעד שאליו צריכים לנסוע כרגע. האינטרנט הוא הענן שמבשר את השינוי הכי מרענן בחיים של כולנו, וזה כולל דם את הדרך בה אנו רגילים להכיר את ניהול ועד הבית.

לא יודעים איך הוועד נראה

לפעמים זה נחמד לא לדעת דברים. כאשר מגיעים אל בניין חדש בתור דיירים חדשים לפעמים זו יכולה להיות משימה לא פשוטה לנסות ולהבין מי הם הדיירים שאחראים על ניהול וועד בית כאשר בניין של דיירים עדכני יכול לכלול מעל לשבעים משפחות! עם תוכנה לניהול ועד בית בענן זה אפשרי להמשיך לא לדעת איך אנשי הועד נראים אלא רק להחליף את כל המידע הנדרש בין הדיירים לבין הועד בצורה מאוד פשוטה עם מערכת חינמית שמיועדת בדיוק עבור ניהול של כל צרכי ועד הבית יחד עם כל הדיירים הרבים שקיימים היום כמעט בכל בניין רב קומות בארץ.

טיפול בכמות גדולה של דיירים

כבר ציינו כי הבנייה הנוכחית של בנייני מגורים היא ברובה המכריע כזו שכוללת לכל הפחות 17 קומות? מה זה אומר בפועל? כי ישנה כמות אדירה של דיירים בכל בניין מגורים חדש ואם כוללים גם את כל התחלופה שמתרחשת מידי פעם בפעם בדיירים חדשים שנכנסים ואחרים שעוזבים מגלים כי מאוד קשה לעקוב אחרי התשלומים שביצע כל דייר ואחרי השם של הדיירים הנוכחיים ובאיזו קומה הם נמצאים. ניהול של כל המידע הזה בצורה ממוחשבת שזמינה לכל דייר ובייחוד עבור חברי הועד מאפשרת לבצע מעקב פשוט, נוח וזמין בצורה גבוהה בכל פעם שנדרשים לכך.

מעודכנים לפי הצרכים שלכם

מה הצרכים שלכם? האם יותר חשוב לכם שיהיה מקום עבור הודעות לדיירים? האם אתם מאוד רוצים כי על ידי מערכת ממוחשבת תוכלו להעביר אפילו הודעות SMS מרוכזות לכלל דיירי הבניין לתשלום של תשלומי הוועד השנתיים במועד הקרוב? כל בניין יכול בהחלט לבוא עם צרכים שונים מאשר אלה של בניין דומה אחר, והאפשרות של שימוש במערכת ממוחשבת שזמינה לעבודה דרך כל סוג של מכשיר אלקטרוני המחובר לאינטרנט במותאמת בצורה ספציפית למגוון רחב של דרישות הופכת את כל ניהול ועד הבית לדבר חדשני, יעיל ויותר מכל משהו אחר – נוח.

admin

מירי בן ציון, לשעבר סמנכ"ל טכנולוגיות בחברה גדולה. כותבת על טכנולוגיה וגאדג'טים בשביל הכיף.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט