שי לחג לעובדים

שי לחג לעובדים

שי לחג לעובדים

בישראל כידוע, עובדים מחגים לחגים, מראש השנה לפסח, והעובדים מצפים בכל חג לקבל משהו מהבוס, אם לא בונוס כספי אז מתנה יפה. במאמר זה אנחנו נסביר מדוע סלסלת ממתקים יכולה להיות מתנה שימושית לעובדים וכן כיצד בוחרים מתנה בצורה נכונה.

כאמור, בישראל נהוג, ברוב המקומות לתת מתנות בראש השנה או בפסח, במקרים מסוימים נותנים מתנות בשני החגים גם יחד, ובמקרים קיצוניים יותר נותנים גם שי לחג לעובדים ובמועדים אחרים (ימי הולדת, ימי נישואים ועוד). בדרך כלל יש גורם מסוים שאחראי על בחירת המתנה לעובדים וכן על הרכישה. במקרים מסוימים מדובר על רכישה דרך מקום מאורגן, במסגרת עסקאות מיוחדות, ובמקרים של עסקים קטנים, מבצעים הזמנה או רכישה ממקומות אחרי חיפוש ובדיקה.

מדוע שוקולדים יכולים להיות מתנה הולמת לחג?

יהיה נכון לומר, שמרבית האנשים אוהבים לאכול שוקולדים וגם אם לא, הם ישמחו שיהיה להם שוקולד בבית לתת לילדים או לנכדים. האפשרות לרכוש שוקולד ממקומות מובחרים, לא דווקא מהחברות הגדולות והמוכרות, אלא משוקולייטרים מקצועיים אשר מחזיקים חנויות וסדנאות להכנת שוקולד, הופכת את המתנה להרבה יותר אישית, יותר מיוחדת ומרשימה. בוודאי אם מדובר במקום ייחודי, כזה שלא בכל יום אפשר לקנות ממנו שוקולדים.

להבדיל ממתנות אחרות, הן כאלה שהן שימושיות לבית והן כאלה שמגיעות בדמות תווי הנחה, הרי ששוקולדים זו מתנה הרבה יותר אישית ואפילו מרגשת, לא רק בזכות הטעם הקסום שלהם, אלא גם בזכות העובדה שהם מגיעים ארוזים באריזה מרשימה, אשר אפשר להוסיף לה ברכה יפה.

כיצד בוחרים שי לחג לעובדים?

אפשר לבחור שי לחג במספר צורות, ראשית, ניתן לעשות משאל קצר בין העובדים, מה הם היו רוצים לקבל לחג. הבעיה היא, שלעולם לא נקבל תשובה אחת, ותמיד יהיה מי שיתאכזב.

שנית, אנחנו יכולים לבחור גודל של תקציב ולחלק אותו בצורה שווה כך שכל עובד יקבל סכום כסף או מתנה בערך דומה.

שלוש, אפשר להחליט על מתנה שימושית, כזו שניתן לעשות בה שימוש בבית, ברכב או במקום אחר.

ארבע, אנחנו פשוט יכולים לבחור במתנה בעלת ערך רגשי מסוים. זה לא תמיד קל, אך בדיקה קטנה באינטרנט תעזור לנו למצוא רעיונות ולהחליט מה מתאים לתת לעובדים שלנו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט