החלפת מסך גלקסי 5

החלפת מסך גלקסי 5

בשוק הסלולר ,מעבדות מחפשות שיטות ודרכים חדשות להתפתח ולהגדיל את רווחיהן בכל דרך, אבל הבעיה היא שלפעמים גם על חשבונו של הלקוח. אחת מהדרכים הנפוצות היא בעת החלפת מסך גלקסי 5. ניתן למצוא מסכים מזויפים כגון כאלה שמיוצרים בסין, כשאר רמת הביצוע ואיכות המסך, יורדת בעשרות מונים מאשר מסך מקורי של גלקסי 5. כאשר מסך מזויף או "תואם" כפי שמכנים אותו רבים, מוחלף במכשיר הגלקסי הלחיצה על המסך ועבודה שאינה סטרילית תגרום לכתמים ולכלוך על המסך הפנימי של מכשיר חכם זה.

מסך מקורי של גלקסי 5, ימנע בעיות ותקלות ואף יאריך את חיי הנייד שלכם, תוך כדי כך שהוא שומר על אחריות היצרן. החלפת מסך גלקסי 5, במסך מקורי, תקנה לכם את המסך האיכותי ביותר, אשר יגיע יחד עם המכשיר ממש כפי שרכשתם אותו מהחנות. כל החלפה של מסך זה במסך תואם שאינו מקורי, תוביל לתקלות עתידיות וירידה באיכות המסך וכן לתקלות במסך הטאץ'.

מתי יש להחליף מסך בגלקסי 5?

אם המסך נסדק, או נשרט יש לבצע החלפת מסך גלקסי 5. החלפת המסך הינה עבודה מורכבת ומדויקת ויש לבצע כמה שלבים לפירוק. השלב הראשון הינו פירוק המנגנון, הוצאת הסוללה וכן יש לפרק את החלק האחורי של המכשיר הנייד. יש לציין כי עבודה זו, חייבת להיות מקצועית ומדויקת ולבצע את תיקון באמצעות מכשור מיוחד שישנו רק במעבדות המקצועיות לתיקון מכשירים חכמים. החלפת המסך לחדש במכשיר הגלקסי נעשית באמצעות גומיות מיוחדת והמסת דבק מיוחד לתיקון ספציפי זה. את המכשיר החכם מסוג גלקסי, פותח הטכנאי, רק לאחר שהדבק  הקודם במכשיר הומס.

מחיר החלפת מסך גלקסי 5

מחיר המסך החדש והמקורי למכשיר החכם מסוג גלקסי 5, עשוי להגיע לכמה מאות שקלים,  והמחיר ישתנה בהתאם לשער הדולר ולביקוש. מרבית הלקוחות שמחזיקים במכשיר חכם מסוג גלקסי 5, מבינים את החשיבות של החלפת מסך גלקסי 5 מקורי, כך שההשקעה היא מצדיקה את מניעת התקלות במכשיר בעתיד, אם מדובר על מסך תואם שהוא זול יותר, אך יהיה יקר יותר כאשר רכיבי הטאץ' ייהרסו או שייתכנו במכשיר תקלות נוספות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט