קידום אתרים באנגלית מתחיל באנגלית ברמה גבוהה
קידום אתרים באנגלית מתחיל באנגלית ברמה גבוהה

קידום אתרים באנגלית מתחיל באנגלית ברמה גבוהה

חלק גדול ממקדמי האתרים בישראל אינם עובדים אך ורק על אתרים בעברית, אלא גם מקדמים אתרים באנגלית.

אלה יכולים להיות אתרים של הלקוחות שלהם אשר תורגמו לאנגלית במטרה לפנות לקהל בינלאומי, אלה יכולים להיות אתרים של לקוחות בינלאומיים, לקוחות שאינם פועלים בישראל או שיש להם מרכז בישראל אך הפעילות שלהם מתרחשת לרוב בחו"ל, וכן אלה יכולים להיות אתרים שהמקדמים בעצמם הקימו על מנת לנסות להיכנס לשווקים בינלאומיים ולהרוויח, דרך פרסומות או בדרכים אחרות.

ישנם כללים שונים עבור קידום אתרים באנגלית. מדובר על כללים שגוגל מכתיבה עבור בעלי האתרים והמקדמים, מדובר על כללים שצריך להתעדכן לגביהם מעת לעת, על מנת לבצע קידום חכם, אחרת האתר עלול להיענש וכל העבודה הקשה שבוצעה עליו, תיעלם.

מעל כל זה נמצא דגש אחד חשוב מאוד והוא, בשביל לקדם אתרים באנגלית ברמה מקצועית ואיכותית, חייבים לדעת אנגלית ברמה גבוהה. אי אפשר לקדם אתר באנגלית אם לא יודעים את השפה. אי אפשר לקדם אתר באנגלית עם ידע של שפה ברמה של בית ספר או תיכון, ובטח שאי אפשר להסתפק בידע של קידום אתרים בעברית. במילים אחרות, בשביל לקדם אתרים באנגלית, חייבים ללמוד קורס אנגלית ברמה גבוהה.

צריך להבין את המשמעות של הדברים לעומק. כשאנחנו ניגשים לקדם אתר בעברית, אז ישנם כללים, דגשים מסוימים, שאנחנו צריכים לעמוד בהם. מן הסתם, אנחנו נוכל למצוא את החומרים על אותם כללים ודגשים, כולל עדכונים בנושא, בעברית. למרות שגם קידום אתרים בעברית דורש ידע באנגלית ברמה גבוהה, שכן יש לא מעט תוכנות וכלים אחרים שעובדות באנגלית ואנחנו לא נוכל להשתמש בהם אם לא נדע אנגלית ברמה גבוהה.

אך כשאנחנו מקדמים אתרים באנגלית, כל התהליך מתבצע בשפה זו. בין אם זו התקשורת עם הלקוחות, בין אם זה כתיבת התכנים, הכותרות, תהליך האופטימיזציה של האתר, תהליך הפרסום והשיווק שלו, כל תהליכי הבקרה, הניתוח, כל דבר ודבר מתבצע אך ורק באנגלית ולא בעברית. לא מדובר באנגלית בסיסית שכולנו לומדים מהטלוויזיה או משירי פופ. מדובר בשפה מקצועית, מונחים, מושגים, ז'רגון שלם כולו באנגלית. מעבר לכך שהשיחות עם הלקוחות או עם מקדמים אחרים, צריכות להיות ברמה גבוהה. רק כך נוכל לנהל אותן באופן ברור, רק כך הלקוחות ידעו שהם נמצאים בידיים טובות.

כיצד אנחנו יכולים ללמוד אנגלית ברמה גבוהה

יש כמה דרכים ללמוד אנגלית ברמה גבוהה. אנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות שיעורים פרטיים עם מורה, אנחנו יכולים גם להירשם לקורס פרונטאלי. בשני המקרים, לא בטוח שאנחנו נשיג את המטרה בהכרח, מאחר ואנחנו צריכים ללמוד אנגלית מדוברת, עסקית, מקצועית.

לכן הדרכים הטובות ביותר היא באמצעות קורס שמאפשר לנו לנהל שיחות באופן מקצועי, לשם כך אנחנו יכולים להירשם לקורס אנגלית בטלפון. מדובר על קורס שמועבר בשיחות טלפון, בשעות שנוחות לנו, כשהמטרה היא להרחיב את אוצר המילים ולדעת לנהל שיחות בצורה נכונה.

לצד זה, אנחנו יכולים כמובן לקרוא חומרים באנגלית, כולל חומרים מקצועיים, וזה ירחיב במידה ניכרת את אוצר המילים שלנו ואת היכולת שלנו להבין את המשמעות שלהם.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט