פרילנסר? למה לעבוד יותר זה לא תמיד הדבר הנכון לעשות

פרילנסר? למה לעבוד יותר זה לא תמיד הדבר הנכון לעשות

הזמנים משתנים בשוק הפרילנס, כמו גם הגישה הכללית לעבודה. בעוד זה לא נראה כמו חלק קריטי בדיון על איך למצוא עבודה, אם אתה לא מעודכן באיך שוק העבודה נראה היום, ייתכן ולא תבלוט בין הפרילנסרים המתמודדים לתפקיד.

הנה מה שאתה צריך לעשות:

לשמור על איזון –  כיום מקומות עבודה רוצים עובדים שיש להם את הגישה ומוסר העבודה הטובים ביותר. מה שאומר שעליך להיות מסוגל לאזן ביעילות את כל הנושאים שבאחריותך. אם אתה יכול לדבר באופן ברור על מה אתה יכול או לא יכול להתמודד איתו בעבודה, תוכל לבצע את המוטל עליך ולבצע את זה כהלכה.

אתה לא חייב לעבוד יותר שעות מכולם  – אמנם זה לא המקרה עבור כל חברה, אבל עסקים רבים מחפשים להנחיל זמני עבודה מופחתים בארגון שלהם. מבין שלא מבקשים ממך לבלות את החיים שלך בעבודה או להמשיך בעבודה מהבית, עליך לתת 110% בשעות שאתה כן עובד.

שירותי פיתוח תוכנה

עליך להיות יעיל יותר – הכל מתנקז לנקודה אחת, להיות עובד שמבלה את הזמן במקום העבודה שלו ב – עבודה. לא לוקח את העבודה הביתה וכו'. אם למשל אתה עוסק בתחום של כתיבת תוכן, ויש רק שעות מסוימות ביום שיש לך מוזה לכתיבה בהן – הרי שכדאי לנצל את השעות האלה כמה שיותר. כתיבה זה תחום הדורש השראה וגם ידע בנושא הספציפי מאד עוזר. לכתוב על נושא שאינך מכיר יכול להוביל לבזבוז זמן יקר ותסכול מיותר. על כן – מומלץ לבצע מעין "סינון ראשוני" של הפרוייקטים שאתה בוחר לקחת, במידת האפשר, על מנת לוודא שלפחות בהם – האפקטיביות תהיה מקסימלית.

בעולם העבודה של ימינו, יותר מעסיקים רואים את היתרונות שגלומים בעובדים שמאושרים לעשות את העבודה שלהם , ובעובדים שלא נשחקים מכמות לא הגיונית של שעות עבודה. תראה שאתה פרילנסר שיכול לבצע עבודה בזמן שיש לך, ואתה תהיה הבן אדם שישאיר חותם בסוף ראיון העבודה.

לעבוד קשה יותר לא אומר בהכרח לעבוד שעות ארוכות יותר או להקדיש את כל החיים שלך לעבודה. תהיה חכם יותר עם הדרך והזמן שאתה עובד, בסוף זה ישתלם לך.

למידע נוסף על משא ומתן בתור פרילנסר.

admin

מירי בן ציון, לשעבר סמנכ"ל טכנולוגיות בחברה גדולה. כותבת על טכנולוגיה וגאדג'טים בשביל הכיף.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט