סליקת כרטיס אשראי באתר שלכם תגדיל את המכירות

סליקת כרטיס אשראי באתר שלכם תגדיל את המכירות

אחד הכלים הטובים ביותר להגדיל היום את המכירות של בית עסק, הוא באמצעות חנות וירטואלית, קרי חנות באינטרנט שמאפשרת לגולשים שלנו לבצע הזמנה של מוצרים ושירותים בכל זמן ובכל מקום. כל מה שהם צריכים זה חיבור לאינטרנט ואפשרות להיכנס לחנות שלנו בשביל לבצע רכישה כזו או אחרת. 

על מנת שאנחנו נוכל להציע להם אפשרות לבצע רכישות שונות, הרי שזה לא מספיק רק להציע להם חנות באינטרנט וזה לא מספיק רק להציע להם אפשרות לבצע רכישה, אלא אנחנו צריכים מבחינה טכנית, לאפשר להם לשלם דרך כרטיס אשראי באינטרנט. לשם כך, אנחנו צריכים להפעיל מערכת סליקת אשראי לאתרים שתאפשר לקרוא את הכרטיס שלהם ולקבל מהם את התשלום עבור הרכישה. 

באופן סטנדרטי, כשלקוח נכנס לאתר באינטרנט ורוצה לבצע רכישה, יכולות לעמוד לרשותו כמה אפשרויות. אחת מהן, היא ליצור איתנו קשר בטלפון ולבצע את הרכישה טלפונית. מן הסתם, שיטה זו פוגעת ברעיון של רכישה דרך האינטרנט, מאחר והיא לא מאפשרת לגולש לבצע את הרכישה בכל זמן, וכן הוא לא יכול לבצע אותה ישירות מהאתר אלא הוא נדרש לשירות טלפוני. 

אופציה אחרת זה תשלום דרך חשבונות פייפאל, הבעיה היא שמרבית הגולשים לא מחזיקים חשבון כזה ורבים מהם לא יודעים במה מדובר. אנחנו לא יכולים לדרוש מהם לעשות חשבון רק בשביל שיוכלו לרכוש מאיתנו. 

לכן מערכת סליקה זו האופציה הטובה ביותר על מנת שהם יוכלו לבצע רכישה דרך האינטרנט בצורה פשוטה ומהירה. 

איך זה עובד? 

ברמת העיקרון זה מאוד פשוט. אנחנו מתחברים למערכת סליקה שעובדת עם כרטיסי אשראי שונים, אנחנו יוצרים עמוד מאובטח באתר שלנו, עמוד שפועל על פי התקן המחמיר ביותר לתשלום אשראי, אנחנו מקבלים את הכלים שמאפשרים לייצר את הסליקה, וכך בכל פעם כשגולשים מבצעים רכישה דרך האינטרנט, הם משאירים פרטים אישיים וכן פרטי אשראי, ובצורה כזו הכרטיס שלהם נסלק והם מקבלים אישור על הרכישה. 

כך אנחנו מגדילים את המכירות שלנו ומאפשרים לגולשים לרכוש כמה מוצרים ושירותים שהם רוצים דרך האתר. 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט