משחקים שווים ל – PS4

משחקים שווים ל – PS4

משחקים לps4אין תחושה יותר טובה מלהעביר ערב של כיף עם החברים, ערב בו אנו משחקים בקונסולה החדישה שלנו, מתחרים אחד בשני ובוחנים את היכולות זה של זה בעולם המשחקים. אם אתם רוצים לקנות משחקים לפלייסטיישן 4 שלכם ואתם פשוט לא בטוחים מה כדאי לכם לקנות, הגעתם למקום הנכון. במאמר אנו מתכוונים להמליץ לכם על מספר משחקים שווים במיוחד שאסור לכם לוותר עליהם אם אתם רוצים להבין בדיוק כמה כיף זה יכול להיות לשחק עם החברים בקונסולה הזו.

  • FIFA – רוצים ללכת על המניה הבטוחה ביותר? התשובה היא FIFA. משחק הכדורגל האלמותי צבר אינספור מעריצים ברחבי העולם כולו, וניתן לומר שזה אחד המשחקים המפורסמים ביותר לקונסלות, כך שאם אתם רוצים להרגיש את העצמה של הקונסולה שלכם ולהבין בדיוק איך זה מרגיש לשחק ב – FIFA בה ולא במחשב, אל תחכו ותקנו בהקדם את הגרסה החדשה ביותר.
  • NBA2K – אם אתם מגדירים את עצמכם כחובבי כדורסל, כנראה שיהיה כדאי לכם ללכת על האפשרות של NBA2K. מדובר במשחק הכדורסל המפורסם ביותר בעולם, והוא יוצא בכל שנה בגרסאות חדשות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאם אתם רוצים לשחק במשחק כדורסל שלא יאכזב אתכם, זו התשובה המושלמת בשבילכם.
  • Call Of Duty – חובבים מושבעים של משחקי יריות? פשוט אסור לכם לוותר על Call of Duty. מדובר באחד ממשחקי היריות המובילים בעולם ויוצאות לו גרסאות חדשות לעתים דחופות. כך שגם אם יצא לכם לשחק במשחקים הישנים יותר, אתם כמעט באופן ודאי תוכלו למצוא גרסה שלא יצא לכם לשחק בה.

משחקים רבים לקונסולות

תזכרו שישנם אינספור משחקים שיוצאים מידי שנה לקונסלות, כך שאם אתם רוצים ליהנות מחוויית משחק אופטימלית, אתם פשוט צריכים לשים לב שאתם בוחרים לקנות משחקים חדישים שאתם חושבים שמתאימים לסגנון המשחק שלכם. באופן טבעי לכל אחד מאיתנו יש העדפה למשחקים שונים, כך שזה חשוב לדעת שאתם בוחרים לקנות עם הכסף שלכם משחקים שיהיה לכם כיף לשחק עם החברים שלכם.

זו לא חכמה לשפוך את הכסף שלכם ברכישה של מספר גדול של משחקים לקונסולה שלכם, כאשר ברובם אתם לא מתכוונים לשחק בסופו של דבר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט