אתרי רישום לכנסים – פתרון מושלם לרישום לכנסים

אתרי רישום לכנסים – פתרון מושלם לרישום לכנסים

אתרי רישום לכנסים

כל אירוע עסקי, כל אירוע רב משתתפים דורש סדר בארגון. בעבר, היו מכניסים את כל המוזמנים וכל אחד היה צריך למצוא את מקומו לבד. היום הדברים שונים, כדי לצמצם הוצאות מיותרות וכדי שכל אורח יוכל להנות מכלל חוויות האירוע יש פיתרון מושלם – עמדת רישום לכנסים.

איך זה עובד?

עמדות הרישום עובדות באמצעות מחשבים עם מסך מגע, מצלמה ובר קוד. עמדות הרישום ברוב המקרים הינן בשירות עצמי, כל אורח מגיע אל המסך ומעביר את הכרטיס אותו קיבל, את הברקוד, או את השם. עמדת הרישום בודקת אם המשתתף אכן מוזמן, במקרים בהם כרוך תשלום, אם המשתתף שילם כבר ומדפיסה את תג הזיהוי. במקרים בהן יש תקלות תמיד חייב להיות מענה אנושי בו האורחים יקבלו את המענה הנדרש. חשוב מאוד שעמדת הרישום תעבוד בצורה אפקטיבית, מהירה ויעילה, אף אדם לא אוהב לחכות בתור. כמו כן, עליכם למקם עמדות רישום בהתאם למספר המוזמנים, או לחלופין להזמין את האורחים לשעות שונות. רצוי גם שיהיה אדם שמסתובב בין עמדות הרישום למקרים בהם האורחים לא מסתדרים עם צורת ההרשמה הזאת. עמדות רישום לכנסים מבוססות על מחשב נייד או תוכנה לקליטת תכנים מהירה של כל האנשים אותם הזמנתם לאירוע. לכל עמדה יש מפסדת תגים משלה, ובזמן הרישום כל עמדה תדפיס את תג הזיהוי של הנרשם.

למה זה הכרחי?

יש כנסים, או אירועי חברה שם  ניתנת אינפורמציה אודות העסק ובעלי העסק לא מעוניינים שהידע הזה יצא מתחום החברה. בעזרת עמדת הרישום אנו יכולים לדאוג לכך שרק המוזמנים יוכלו להיכנס לאירוע. מלבד זאת, בכל אירוע יש קייטרינג והטבות שונות הניתנות למוזמנים, בדרך כלל הדברים ממוספרים, כאשר מגיעים יותר אנשים ממה שחשבנו עלינו להוציא עוד כספים כדי שלכולם יהיה מספיק מהכל. בעזרת עמדת הרישום אנחנו יכולים לדעת בזמן אמת כמה אנשים נרשמו כבר וכמה עוד צריכים להגיע, כמו כן, בעזרת עמדת הרישום אנחנו יכולים לדעת מה המקסימום מוזמנים שלנו ובהתאם לכך לתקצב את האירוע.

קחו בחשבון

את ההרשמה יש לבצע אונליין לפני הגעת האורח לעמדת הרישום, כמובן שגם אפשר להירשם שם. יש אנשים מבוגרים שאינם מסתדרים עם הטכנולוגיה, לכן חשוב שתמיד יהיה מענה אנושי זמין. אמנם עמדות הרישום חוסכות מאיתנו תשלום עבור רישום אנושי אך אם זאת תמיד חשוב שתהיה אלטרנטיבה למקרה הצורך. אין ספק שעמדת השירות משרדת יוקרה ורצינות מצד מקימי האירוע. זכרו, עמדת הרישום היא זאת שתקבל את האורחים שלכם וזה בעצם הרושם הראשוני שלכם על האורחים אותם הזמנתם. כאשר אתם בוחרים חברה ממנה תשכירו את עמדת הרישום, בחרו בחברה אמינה שיכולה להציע לכם מסלולים שונים ומגוונים של עמדות רישום.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט