איך משתלבים בעבודה בתחום המחשבים?

איך משתלבים בעבודה בתחום המחשבים?

עד עכשיו התעסקת במחשבים רק בגדר תחביב ותמיד כולם היו קוראים לך לתקן להם את המחשב כשמשהו לא עבד בו? אם כך, כדאי שתדע שיכול להיות שיש לך כישרון מיוחד לעניין הזה, וכישרון בתחום הזה יכול להפוך את החיים שלך ליותר מעניינים ונוחים. אתה יכול לבחור לעשות תואר בתחום של לימודי מדעי המחשב, והאמת היא, שאחרי לימודים כאלה יהיו הרבה דלתות פתוחות בפנייך. עם זאת, רגע לפני שאתה רץ ונרשם ללימודים כדאי שתבדוק האם זה אכן משהו שיכול לעניין אות לעבוד בו, כי הרבה פעמים יש הבדל בין תחביב ובין מקצוע לחיים.

למידע על לימודי מדעי המחשב במכללת נתניה

האם חשוב ללמוד לפני שמתחילים לעבוד?

הרבה אנשים וויתרו על השלב של לימודי מדעי המחשב או על השלב של לימודי מנהל עסקים ופשוט התחילו לעסוק בתחום. מה שכן, זה נכון רק לגבי אנשים מסוימים וזה נכון בעיקר לתקופות אחרות בהיסטוריה. היום אתה יכול להיות כמעט בטוח שאם תתמודד על משרה מסוימת מול אדם שיש לו תואר, כשלך עוד אין, אתה כנראה תפסיד במאבק הזה. כל אדם שמנהל עסק מעדיף לקחת לעבודה אנשים שיש להם גם השכלה פורמאלית, כי אומנם כישרון זה חשוב אך בסופו של דבר השכלה עושה את ההבדל. זו הסיבה לכך שכדאי לך להתעקש וכן לעשות תואר ראשון בתחום שמעניין אותך, כי זה יעזור לך בעתיד.

האם יש משמעות למקום בו תלמד?

לא מעט אנשים נוטים לענות בשלילה על השאלה הזאת, כי הרי מה שחשוב זה שאתה יכול להציג את תעודת הסיום שלך, אך האמת היא שזה לא מדויק. אתה תראה שאם תלמד במקום מוביל זה יעשה רושם יותר טוב על המעסיקים שלך לעתיד ולכן זה מומלץ.

admin

מירי בן ציון, לשעבר סמנכ"ל טכנולוגיות בחברה גדולה. כותבת על טכנולוגיה וגאדג'טים בשביל הכיף.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אם אם שואלים אותי, יש המון חשיבות לאיפה עושים את התואר ואני מאוד מרוצה שבחרתי לעשות תואר ראשון במדעי המחשב כמו שצריך, היום אני רואה את התוצאות 🙂

כתיבת תגובה

סגירת תפריט