שירותי ענן בישראל

שירותי ענן בישראל

ישראל כבר מזמן נקראת אומת הסטארט אפ ולא בכדי. בישראל מפותחות טכנולוגיות פורצות דרך המשאירות חותם אמתי לא רק על מדינת ישראל אלא גם על העולם כולו. די אם ניתן שתי דוגמאות כמו וויז ומובילאי בכדי שנבין כי תעשיית ההי טק הישראלית קיבלה הכרה עולמית כמובילה אמתית. אך נראה כי יש תחום הנחבא אל הכלים בו ישראל היא אכן מובילה עולמית וקטר המושך את התעשייה קדימה אל עבר הצלחות חדשות וגילויים מרעישים. התחום הזה הוא כמובן תעשיית הענן. הענן מאפשר לעסקים לאחסן את כל המידע שלהם ברשת האינטרנט וכך לשלוף מידע ולהשתמש בו בקלות רבה. אין ספק כי שירותי ענן בישראל הם המפותחים בעולם וישראל היא אחד ממנועי הצמיחה העיקריים של תעשיית הענן.

לפתרונות ענן בקרו באתר https://www.cloudnow.co.il

שירותי ענן בישראל

כיצד שירותי ענן מתקשרים אל טכנולוגיית ה-IOT?

נראה כי בעתיד שירותי ענן בישראל יהיו עוד יותר מפותחים וזאת מן הסיבה הפשוטה שטכנולוגית ה-IOT  נכנסת אל חיינו. INTERNET OF THINGS היא המשמעות שכל מכשיר בבית שלנו יהיה מחובר אל האינטרנט וניתן יהיה לעשות בו שימוש מרחוק בדרך פשוטה וקלה. טכנולוגיה זו זקוקה לשטח אחסון אדיר וכאן נכנסים לתמונה שירותי הענן. אין ספק כי השילוב בין שירותי ענן ובין ה-IOT יצור הזדמנויות עסקיות מרתקות ואין ספק כי אנו נראה פיתוחים פורצי דרך בתחום זה. כבר כיום ישנם מספר סטארט אפים ישראלים המובילים את התעשייה ואשר נראה כי יעמדו בראש התעשייה בתחומים אלו.

מה צופן העתיד לתעשיית הענן?

אז מה הכיוון של שירותי ענן בישראל, מה העתיד של תעשייה זו? אם כן נראה כי העתיד ורוד לתעשיית הענן הישראלית ונראה כי היא עתידה לצמוח בקצב גבוה. אין ספק כי ככל שיעבור זמן אנו נראה יותר ויותר עסקים המעבירים את עסקיהם לענן ואשר מעוניינים בשירותי ענן בכדי לנהל את עסקיהם. אין ספק גם כי ככל שיעבור זמן הפיתוחים הטכנולוגיים יהיו יותר גדולים ואנו נראה הגנה טובה יותר על שירותי הענן ואפשרויות גדולות יותר למשתמשים בענן והדבר יהיה ניכר בשימוש בענן.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט