יתרונות של שירותי מחשוב ענן

יתרונות של שירותי מחשוב ענן

תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה, אתם מגיעים אל בית העסק בבוקר, מדליקים את האור, מדליקים את המחשב, ומגלים שהוא לא עובד, כל הניסיונות שלכם להפעיל אותו לא צולחים, ניסיונות להחיות אותו בדרכים שונות לא עוזרות, אתם מזמינים טכנאי וגם הוא לא יכול לעזור. בשלב זה אתם מבינים שאתם בבעיה הרבה יותר חמורה ממה שנראה, כי כל המידע של העסק נמצא על המחשב, ואם המחשב לא עובד, אז כל המידע הלך.

שירותי מחשוב ענן

ובכן, זה לא חייב להיות ככה, למען האמת זה לא אמור להיות ככה. בשביל שתוכלו להמשיך ולהשתמש במידע שעומד לרשותכם ללא שום חשש גם אם המחשב שלכם נהרס, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתחבר לשירות של מחשוב בענן, למדו על אבטחת מידע בענן.

היתרון הבולט של מחשוב בענן הוא היכולת לאחסן את כל המידע שברשותכם בשרת וירטואלי חיצוני, שרת מאובטח וחזק, כך שלא משנה מה יקרה למחשב, הרי החומר תמיד יישאר שריר וקיים. כל מה שתצטרכו לעשות זה פשוט להתחבר אל השרת דרך מחשב אחר.

זה לא היתרון היחידי של מחשוב ענן, יתרון אחר שנובע מכך הוא, שאתם יכולים לעבוד מכל מקום, בכל זמן, מבלי להיות פיזית בעסק ומבלי להיות ליד המחשב של העסק. אתם יכולים להיכנס אל השרת דרך מחשבים ביתיים, דרך מכשירי סלולר ועוד. הכל כמובן בהנחה והשרת מאפשר לכם את זה מטעמי בטיחות (ישנם עסקים שקובעים מראש כיצד ניתן להיכנס ובאילו תנאים).

יתרון אחר של שירותי מחשוב ושירותי גיבוי בענן הוא, מדובר בשירות שמאפשר לנו לאחסן לא רק את המידע של העסק, אלא גם את כל מה שקשור לאתר האינטרנט של החברה, תוכנות כמו אופיס ותוכנות אחרות, הכל למעשה מתבצע דרך השרתים של השירות, בצורה כזו ששום דבר לא נשמר על המחשב שלנו. זה גם מקנה לנו אבטחה ברמה גבוהה יותר, וכן זה מאפשר לנו ליהנות מאפשרות להעביר מידע ולהשתמש בו במספר מחשבים בו זמנית ללא שום בעיה. כך מספר אנשים יכולים לעבוד על הקבצים השונים, בו זמנית בצורה שוטפת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט