מדוע כל בעל עסק זקוק להסכם עבודה מקצועי מעו״ד

מדוע כל בעל עסק זקוק להסכם עבודה מקצועי מעו״ד

להיות בעל עסק במדינת ישראל זה מסוג אותם הדברים שאומנם הרבה אנשים חולמים עליהם, אך רק מעטים מגשימים. לכן, אם אתם שייכים לאותם האנשים שכן עשו את הצעד וכן הקימו עסק, כדאי שתעשו את הדברים בצורה חוקית. זה אומר שאתם צריכים לא רק לפתוח תיק במס הכנסה ולשלם את המיסים בזמן, אלא עליכם גם להבין מדוע כל בעל עסק זקוק להסכם עבודה מקצועי מעו״ד. רק אם יהיה לכם הסכם עבודה מסודר ומקצועי שנוסח על ידי עו״ד תוכלו להיות בטוחים שאתם נמנעים בתקלות לא נעימות ושבסופו של דבר תמיד תעשו את הדברים בצורה חוקית ונכונה.

לאיזו עורך דין מומלץ לכם לפנות?  

מעבר לכך שצריך להבין מדוע כל בעל עסק זקוק להסכם עבודה מקצועי מעו״ד, חשוב גם לדעת שיש הרבה מאוד עורכי דין שזמינים אונליין ושיוכלו להציע לכם שירותים שונים בתחום הזה. לכן כדאי לברר מספר פרטים אודות עוה״ד שאליו אתם חושבים לפנות, כמו לדוגמא:

  • ממתי הוא עוסק בתחום הזה?
  • האם יש מי שיוכל להמליץ עליו, בתור בעל עסק שכבר קיבל מאותו עורך דין שירות?
  • האם עוה״ד יציע לכם שירותים נוספים מעבר לניסוח הסכם העבודה?

לא כדאי לחכות לרגע שבו תתעוררנה הבעיות ועדיף שתפנו כמה שיותר מהר לעורך דין שיוכל ללוות את הצד החוקי של העסק שאתם מקימים היו.

Contracto

כמה יעלו לכם שירותי עוה״ד בכל חודש?  

זה ידוע שיש בישראל לא מעט עורכי דין שעורכים, בין היתר, הסכמי עבודה וגובים מהלקוחות שלהם תעריפים מופקעים בכל חודש מחדש. לכן ברור מדוע אתם חושבים פעמיים לפני שאתם פונים לעו״ד כזה או אחר, אך מצד שני, כדאי לזכור שלא תמיד המחיר חייב להיות גבוה מידי. לכן, אם חשוב לכם לא להיכנס להוצאה כלכלית שאתם חוששים שתכביד על העסק החדש, כדאי לברר את סוגיית המחיר מראש. עורכי הדין של ימינו רגילים לכך שהלקוחות מבקשים מהם הצעות מחיר מפורטות ואף משווים בין כמה הצעות שונות כך שאתם יכולים להרגיש בנוח לעשות זאת.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט