דיווח נוכחות בעבודה מכל מקום

דיווח נוכחות בעבודה מכל מקום

ניהול עובדים זו אחת המשימות המורכבות ביותר שיש אך גם החשובות ביותר שיש. עלינו לדעת האם העובד הגיע לעבודה בזמן וזה יעזור לנו לדעת האם הוא מבצע את תפקידו הטוב ביותר. על רקע זה ניתן להבין מדוע מערכת דיווח נוכחות בעבודה היא כה חשובה ומשמעותית. מערכת זו עוזרת לנו לדעת מה כל עובד עושה וזה מבטיח כי ננהל את עניינו בצורה הטובה ביותר שיש. שימו לב מערכת זו צריכה לעבוד מכל מקום מכיוון שהיא צריכה לשרת עובדים מכל הסוגים. למשל אם אתם מנהלים מנהלי מכירות המתחילים את יומם כל פעם במקום אחר הרי אתם צריכים מערכת שתדע להתמודד עם כך. כך גם אם אתם מעסיקים עובדים מהבית ואתם רוצים מערכת שתדע לנטר את שעות העבודה שלהם. ברגע שהמערכת עובדת מכל מקום אתם יכולים להיות בטוחים כי השליטה והבקרה שלכם על העובדים תהיה הרבה יותר איכותית וטובה וזהו דבר בעל ערך אדיר בשבילכם.

דיווח נוכחות בעבודה מכל מקום

האם הטכנולוגיה לא פוגעת בפרטיות שלנו?

לאור העובדה כי המעסיק שלנו מצטייד במערכת של דיווח נוכחות בעבודה מכל מקום עולה השאלה האם מערכת זו לא פוגעת בפרטיות שלנו? האם הזכויות שלנו לא נרמסות כתוצאה מהמערכת? התשובה היא שהמערכת רק מדווחת על כך שהגענו בזמן ואינה יודעת מה מעשינו ולמעשה כלל אינה חודרת לפרטיות שלנו. על כן השימוש בה הוא בטוח לחלוטין ואתם לא צריכים לחשוש ממנה. אין ספק כי מערכת זו היא דוגמא מצוינת כיצד הטכנולוגיה יכולה להועיל לנו מבלי לפגוע בפרטיות שלנו. הרי בכל מקום עבודה נהוג לדווח על נוכחות ומערכת זו רק מקלה על דיווח זה ואינה עושה כל דבר מעבר לכך.

הקפידו לקנות מערכת עם תוצאות מוכחות

כאשר אתם מחפשים אחר מערכת דיווח נוכחות בעבודה אשר תעבוד מכל מקום אתם צריכים לבחור אך ורק מערכת מוכחת כמו WISE-LOG שיש לה תוצאות בשטח. בכדי להבטיח כי אתם לא עכברי ניסוי וכי הרצת המערכת לא נעשית על גבכם אתם צריכים להיות בטוחים כי אתם רוכשים מערכת שעובדת כראוי ונמצאת אצל לקוחות רבים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט