פיתוח אפליקציות לעסקים – מה צריך לקחת בחשבון

פיתוח אפליקציות לעסקים – מה צריך לקחת בחשבון

פיתוח אפליקציות לעסקים משרת את העסק וגם את הלקוחות שלו ומקל על האינטראקציה ביניהם. מדובר בטרנד מוביל בימינו אשר עומד במרכז תשומת הלב של בעלי עסקים, מפתחים ולקוחות. תחום זה רחב במיוחד וכולל אינספור אפשרויות לפיתוח אפליקציות שבאמצעותן אפשר לקבל מידע, חדשות בזמן אמת, לבצע קניות להזמין חופשות ועוד ועוד. האפליקציות הרבות מאפשרות לגולש מרחב בחירה ענק והפופולריות שלהן תימדדד לפי בחירת הגולשים, כלומר הלקוחות. אפליקציה יעילה תיתן לגולש את כל המידע הנחוץ ותקל עליו את החיים. לכן כדאי שהפיתוח ייעשה ע"י אנשי מקצוע מנוסים, גם בשוק שבו כמעט כל אחד ליזום אפליקציה. לכל אחד מאיתנו יש רעיונות בראש אבל מכאן ועד שלב הפיתוח יש צורך במקצוענים.

בעלי עסקים אשר מעוניינים באפליקציה ייעודית צריכים לחשוב כבר בתחילת הדרך במה היא תשפר את הקשר שלהם עם הלקוחות. לאחר מכן באים חישובי עלות מול תועלת. אפליקציה נוחה לשימוש יכולה לסייע מאוד אם רבים יקבלו למשל פיתוח אפליקציות לעסקיםעדכונים על בצעים ואירועים בקניון, וכך יעלה הסיכוי שאכן יקנו וגם יגיעו פיזית למקום, גם לצורך השתתפות באירועים חברתיים. אפליקציה מסורבלת וקשה להבנה ולשימוש נוח עלולה להרחיק מבקרים מהקניון. עניין נוסף שצריך להביא בחשבון הוא קניות ברשת באמצעות חנות וירטואלית. אם בעלי העסק אכן מעוניינים בכך – עליהם ללדעת לבצע בקרה ולאבחן מתי האפליקציה אכן ממלאת את תפקידה ומושכת לקוחות. במקרים כאלה צפוי מספר המבקרים בחנות או בסניפים לרדת, וצריך לקחת זאת בחשבון כשמחליטים על חנות וירטואלית.

בפיתוח אפליקציות לעסקים יש לקחת בחשבון את העיצוב הגרפי. לעיצוב תהיה השפעה מכרעת על האטרקטיביות של האפליקציה ולפיכך על כמות ההורות והשימוש בה. צריך לבחור בצבעים שאינם מעיקים על העין אבל עדיין נראים היטב ומשתלבים במסר החזותי שברצונכם להעביר. כך למשל במקר של מכירת גלשנים, כדאי לשלב גרפיקה של ים. אץ ההחלטות כדאי לקבל לאחר פיתוח "דמו" ראשוני שמאפיין את האפליקציה המיועדת ולבדוק האם יש טעם לקדם את הרעיון לשב המימוש.

קראו גם: חברת פיתוח אפליקציות שמלווה אתכם לאורך כל הדרך

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט