פיתוח אפליקציות  – אי אפשר בלעדיו!

פיתוח אפליקציות – אי אפשר בלעדיו!

התפתחות הטכנולוגיה בשנים האחרונות בארץ ובעולם מתקדמת במהירות. מיד שנה יוצאות לשוק מספר רב של אפליקציות בתחומים שונים. כל אפליקציה מתחילה עם רעיון. לא כל רעיון הופך בסוף לאפליקציה שימושית. כדי לבחון האם האפליקציה נחוצה בשוק חשוב לקיים סקר שווקים בו שלאחר מכן יחושב התקציב. כשתכנית העבודה והתקציב שכולל סעיף פרסומי יצוותו האנשים לקבוצות עבודה.

מי מתעניין בתחום?

פיתוח אפליקציות היא עבודה מעניינת ורבים מבין החיילים המשוחררים פונים ללמוד את התחום. ישנם בתי ספר ומכללות בהם ניתן ללמוד פיתוח אפליקציות. משך הקורס כחצי שנה שבסופו יוכלו הבוגרים להשתלב בחברות ההייטק שעוסקות בתחום.

כמה זמן לוקח פיתוח אפליקציות?

עבודת הפיתוח אורכת זמן רב ועל כל אפליקציה עובדים מספר אנשים מצוות החברה. מכירת האפליקציה היא באחריות מחלקת השיווק. לפעמים מתקבלת בחברת ההייטק הזמנה לפיתוח אפליקציה על יד לקוח ספציפי ולפעמים חברת ההייטק רוכשת את הרעיון מבעליו ומוכרת את האפליקציה למי שמעניין. התחרות בין חברות ההייטק הולכת וגוברת בכל פעם שיוצאת לשוק עוד חברה. לכן אנשי השיווק צריכים להשקיע מאמצעים ולמצוא דרכים יצירתיות להגיע לקהל לקוחות גדול.  אחת הדרכים היא קיום הגרלות בין הלקוחות והזוכה יזכה בפרסים שווים.

מה קורה בישראל?

ישראל נחשבת למעצמת הייטק. חברות רבות מהעולם נעזרות בישראלים בכל תחום האפליקציות, ולחברות הישראליות יש הצלחה בקרב המשתמשים באפליקציות שונות בחו"ל. עבודה בחברת הייטק נחשבת לאחת העבודות הטובות בישראל והיא עומדת בראש טבלת המשרות המבוקשות. עבודה בחברת הייטק מחייבת את העובד לעבוד שעות רבות בכל יום אבל בנוסף לשכר גבוה ומכובד  יש גם חדר כושר, מסעדה, חופשות מרוכזות וימי כיף. כל עובד שמרגיש לחוץ יכול לגשת לחדר הכושר, באמצע שעות העבודה, להתאמן ולחזור ולהמשיך לעבוד. אפליקציות פרי פיתוח ישראלי רבות נמכרו בהרבה מאוד כסף, במיליוני דולרים, ובעלי החברות צחקו כל הדרך אל הבנק. גם עובדי החברה נהנים ממכירת האפליקציה וזוכים בבונוסים נכבדים.

מעוניינים ללמוד עוד על פיתוח אפליקציות? היכנסו לאתר applications.co.il – ותלמדו עוד על התחום! כל המידע במקום אחד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט